Profi blond lehké tupé příčesek z lidských vlasů - 6x9cm - 25cm

1 899 Kč
blond tupé z lidských vlasů - vlasová integrace, příčesek

Zvolte si, prosím, barvu vlasů příčesku

Sklad.č. TUPELID25:

!!! NOVINKA !!!
!!! AKCE 1 899,- místo 2 199,- !!!

Příčesek tupé (vlasová integrace) pro delší vlasy. Příčesek je prodyšný díky hedvábné základně, která má miniotvory na větrání - Vaše vlastní vlasy budou lépe dýchat a hlava se méně potit. Ideální, pokud řešíte řídké vlasy či potřebujete zakrýt lysinku či kouty. Tupé pokryje kompletně celý vršek hlavy a krásně zakryje všechny prosvítající části kůže či lysinky. Pokud zvolíte správnou barvu, pak je příčesek na hlavě zcela neviditelný a nerozpoznatelný ani hmatem. Nikdo nepozná, že je to příčesek!

Barva: Na výběr z několika barev - viz vzorník:

#1 - černá jako uhel
#1B - hnědočerná
#2 - nejtmavší hnědá
#4 - středně hnědá
#6 - kaštanově hnědá
#27 - medová blond
#613 - plavá hnědá

Vzorník barev tupé lidské vlasy


Materiál:
100% lidské vlasy, které je možné barvit, kulmovat i jinak stylovat

Váha příčesku: cca 20 - 22g

Rozměry:
Rozměry základny na siťce: 6x9cm
Délka vlasů od základny kolem dokola: 25cm,

Díky relativně dlouhým vlasům dokola příčesku je možné jej sestříhat téměř jakkoli podle Vašeho přání. Zkrátit ofinku apod...

Tupé - jak nasadit

Info:
Příčesek tupé je vytvořen metodou háčkování vlas po vlasu na síťku - hedvábí. Díky této metodě je tupé řidší a hlava se pod ním méně potí. Tato metoda také umožňuje v obrysech základny různě přečesat ofinku, takže příčesek vypadá velmi přirozeně! Tupé ofina má dvě clip in sponky, které jsou našité zespodu a zcela skryté. Příčesek pokryje kompletně celý vršek hlavy, zakryje případné lysinky či kouty a přidá na množství vlasů. Pokud zvolíte správnou barvu, pak je příčesek na hlavě zcela neviditelný a nerozpoznatelný ani hmatem. Nikdo nepozná, že to nejsou Vaše vlasy! Příčesek je možné také sestříhat do Vámi požadovaného tvaru. Jedná se o 100% lidské vlasy s možností dobarvení či domelírování (nedoporučujeme odbarvení). Příčesek je možné fénovat, kulmovat či žehlit dle potřeby. Velmi jednoduché nasazení, tupé ofinu připnete za minutku. Ráno nasadíte, večer jednoduše sundáte.

 ILUSTRAČNÍ VIDEONÁVOD - jak lze příčesek jednoduše nasadit:

Vlasy je možné si osobně prohlédnout, vybrat odstín a zakoupit také přímo na naší prodejně v Olomouci, rádi Vám s výběrem pomůžeme. Více informací naleznete zde - prodejna příčesů

Dobrý den, jsem z příčesku nadšena a objednala jsem si i druhý odstín, abych mohla  střídat při změně barvy vlasů. Také jsem zvyklá nosit ofinu a mám temeno hlavy jen se zbytky vlasů. Vyřešila jsem to tak, že jsem z tohoto příčesku vytvořila i ofinu a kadeřnice ji odborně sestřihla. Cítím se v tom naprosto přirozeně a nikdo nepoznal,že to nejsou moje vlasy. Mohu všem jen vřele doporočit.

Dobrý den. Výrobek je fantastický, naprosto  předčil mé očekávání. Vypadá velmi přirozeně,  nikdo nepoznal, že to nejsou moje vlasy. Každý myslel, že jsem jen byla u holiče. Vřele všem doporučuji.

Zásilka dorazila velice rychle a jsem moc spokojená s tupátkem. Ani manžel nepoznal, že to nejsou mé vlasy. 

Dobrý den,jsem velmi spokojena budu jen doporučovat,děkuji

Perfektní komunikace po telefonu, rychlé dodání, výborná kvalita.  Moc děkuji

Dobrý den, dnes jsem použila objednané tupé z lidských vlasů a můj zážitek z nové proměny je bezmezné nadšení, jsem zase sebevědomá a moderní žena, kvalita i snadné použití je super, nemám výhrad.Moc děkuji za tento produkt, který nabízíte jen vy a určitě si opět něco objednám, vlasy jsou korunou vzhledu a krásy. Máte u mne palec nahoru !!!

 

 

Dobrý den ,pokud mi tupé nebude vyhovovat,mohu ho vrátit? 

Poslat nový komentář

  • Webové a e-mailové adresy jsou automaticky převedeny na odkazy.
  • Povolené HTML značky: <a> <em> <strong> <cite> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd><br><p><img>
  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.

Více informací o možnostech formátování

CAPTCHA
Tato otázka je pro testování zda jste opravdoví hosté a předchází tak automatizovaným spamovým robotům.
Vyplňte odpověď