Tupé, ofinky, paruky

TUPÉ, OFINKY, PARUKY, PŘÍČESKY PRO ŘÍDKÉ VLASY A LYSINY

Nabízíme různé typy ofin pro rychlou změnu Vašeho vzhledu! Nemusíte stříhat, stačí si jen připnout náš příčesek.

Tupé ofina je pak ideální řešení pro ženy i muže, které trápí řídké vlasy, lysiny či kouty. Tupé perfektně zakrývá celý vršek hlavy, je neviditelné a nezjistitelné.

Pomocí našich příčesků vyřešíte například:

- padání a řídnutí  vlasů - alopacie
- problematické lysiny na vrchní části hlavy
- tenké, řídké vlasy
- nedostatek vlasů
- ztráta vlasů z důvodu chemoterapické léčby...

tupé, ofiny, paruky
 

PŘÍČESKY Z LIDSKÝCH VLASŮ:
Příčesky z lidských vlasů jsou ideální pro každou ženu či muže, nabízí vysokou kvalitu, životnost i možnost případného dobarvení na přesnější odstín či dodělání melíru. Nevýhodou je vyšší cena oproti například syntetickým příčeskům.


PŘÍČESKY ZE SYNTETICKÝCH VLASŮ:
Výrazně levnější jsou příčesky vyrobené ze syntetických vlasů. Na první pohled nejsou snadno odlišitelné od lidských vlasů, vizuálně vypadají velmi krásně a ani na dotek se významně neliší. Avšak na rozdíl od příčesků vyrobených z lidských vlasů, se tyto již nedají barvit a stylovat se dají pouze pomocí nízkých teplot do 160 stupňů. Také trvanlivost je kratší. Velkou výhodou je však výrazně nižší cena, za kterou získáte krásný a funkční příčesek.

Jak si můžete tyto příčesky jednoduše nasadit ukazuje následující video:

Luxusní tupé příčesek z pravých vlasů pro dlouhé vlasy - 35cmLuxusní tupé příčesek z pravých vlasů pro dlouhé vlasy - 35cmod 2 999 Kč

!!! NOVINKA !!!
!!! Zaváděcí cena 2 999,- místo 3 899,- !!!

Luxusní tupé v krásných barvách pro dlouhé vlasy v délce 35cm. Tupé nabízíme i v moderních ombre odstínech! Toto tupé dále nabízíme ve variantě s ofinou či bez ofinky, záleží zcela na Vašich potřebách a preferencích! Tupé je ideální volba, pokud řešíte řídké vlasy či potřebujete zakrýt lysinku či kouty. Tupé pokryje kompletně celý vršek hlavy a krásně zakryje všechny prosvítající části kůže či lysinky. Pokud zvolíte správnou barvu, pak je příčesek na hlavě zcela neviditelný a nerozpoznatelný ani hmatem. Nikdo nepozná, že je to příčesek!

Detail produktu

Profi blond lehké tupé příčesek z lidských vlasů - 6x9cm - 25cmProfi blond lehké tupé příčesek z lidských vlasů - 6x9cm - 25cmod 1 899 Kč

!!! NOVINKA !!!
!!! AKCE 1 899,- místo 2 199,- !!!

Příčesek tupé (vlasová integrace) pro delší vlasy. Příčesek je prodyšný díky hedvábné základně, která má miniotvory na větrání - Vaše vlastní vlasy budou lépe dýchat a hlava se méně potit. Ideální, pokud řešíte řídké vlasy či potřebujete zakrýt lysinku či kouty. Tupé pokryje kompletně celý vršek hlavy a krásně zakryje všechny prosvítající části kůže či lysinky. Pokud zvolíte správnou barvu, pak je příčesek na hlavě zcela neviditelný a nerozpoznatelný ani hmatem. Nikdo nepozná, že je to příčesek!

Detail produktu

Tupé se širokou základnou a pěšinkou - 20cm - lidské vlasyTupé se širokou základnou a pěšinkou - 20cm - lidské vlasyod 2 299 Kč

!!! AKCE jen za 2 299,- Kč místo 2 699,- !!!

Příčesek tupé (vlasová náhrada) pro ženy, které mají mikádo či delší vlasy. Tupé má rozšířenou základnu, takže je vhodné i pro zakrytí větších problematických oblastí a velmi dobře sedí. Tupé je husté i vzadu a tedy pokryje nejen celý vršek hlavy ale i temeno - a krásně zakryje všechny prosvítající části kůže či lysinky. Ideální pro i velmi řídké vlasy! Pokud zvolíte správnou barvu, pak je příčesek na hlavě zcela neviditelný a nerozpoznatelný ani hmatem. Nikdo nepozná, že to nejsou Vaše vlasy!

Detail produktu

Tupé bez ofiny se širokou základnou - 25cm - pravé vlasyTupé bez ofiny se širokou základnou - 25cm - pravé vlasyod 2 399 Kč

!!! AKCE jen za 2 399,- Kč místo 2 799,- !!!

Příčesek tupé (vlasová náhrada) pro ženy, které mají mikádo či delší vlasy. Toto tupé je bez ofinky a má rozšířenou základnu, takže je vhodné i pro zakrytí větších problematických oblastí a velmi dobře sedí. Tupé je husté i vzadu a tedy pokryje nejen celý vršek hlavy ale i temeno - a krásně zakryje všechny prosvítající části kůže či lysinky. Ideální pro i velmi řídké vlasy! Pokud zvolíte správnou barvu, pak je příčesek na hlavě zcela neviditelný a nerozpoznatelný ani hmatem. Nikdo nepozná, že to nejsou Vaše vlasy!

Detail produktu

Tupé pro dlouhé vlasy se širokou základnou - lidské vlasyTupé pro dlouhé vlasy se širokou základnou - lidské vlasyod 2 499 Kč!!! AKCE jen za 2 499,- Kč místo 2 999,- !!!

Příčesek tupé pro ženy, které mají mikádo či delší vlasy. Tupé má rozšířenou základnu, takže je vhodné i pro zakrytí větších problematických oblastí a velmi dobře sedí. Tupé pokryje kompletně celý vršek hlavy a krásně zakryje všechny prosvítající části kůže či lysinky. Ideální pro i velmi řídké vlasy! Pokud zvolíte správnou barvu, pak je příčesek na hlavě zcela neviditelný a nerozpoznatelný ani hmatem. Nikdo nepozná, že to nejsou Vaše vlasy!

Detail produktu

Tupé pro krátké vlasy - příčesek - mnoho barev a melírůTupé pro krátké vlasy - příčesek - mnoho barev a melírůod 999 Kč

!!! AKCE jen za 999,- Kč místo 1299,- !!!

Příčesek tupé pro ženy i muže. Tupé má opravdu velkou základnu, takže je vhodné i pro zakrytí větších problematických oblastí a velmi dobře sedí. Tupé pokryje kompletně celý vršek hlavy včetně boků a krásně zakryje všechny prosvítající části kůže či lysinky. Ideální pro i velmi řídké vlasy! Pokud zvolíte správnou barvu, pak je příčesek na hlavě zcela neviditelný a nerozpoznatelný ani hmatem. Nikdo nepozná, že to nejsou Vaše vlasy!

Detail produktu

Tupé ofina s kruhovou základnou - 100% lidské vlasy - mnoho barev a melírůTupé ofina s kruhovou základnou - 100% lidské vlasy - mnoho barev a melírůod 1 299 Kč

!!! AKCE jen za 1299,- Kč místo 1499,- !!!
Momentálně probíhá akce pro nákup tohoto příčesku!

Tupé ze 100% lidských vlasů za vynikající cenu! Tento příčesek má ofinku a delší vlasy kolem dokola(30cm), takže je velmi vhodný i pro ženy s mikády či delšími vlasy. Perfektní řešení pokud potřebujete zahustit vlasy na vršku hlavy či skrýt kouty či lysinky.

Barva: Na výběr z mnoha barev a melírů viz vzorník dole na této stránce

Detail produktu

AKCE - tupé ofina z lidských vlasů - pro řídké vlasy a lysiny - mnoho barev a melírůAKCE - tupé ofina z lidských vlasů - pro řídké vlasy a lysiny - mnoho barev a melírůod 1 299 Kč

!!! AKCE jen za 1299,- Kč místo 1499,- !!!
Momentálně probíhá akce pro nákup tohoto příčesku!

Tupé ze 100% lidských vlasů za vynikající cenu! Tento příčesek má ofinku a dlouhé boční prameny, takže je velmi vhodný i pro ženy s mikády či delšími vlasy. Perfektní řešení pokud potřebujete zahustit vlasy na vršku hlavy či skrýt kouty či lysinky.

Barva: Na výběr z mnoha barev a melírů viz vzorník dole na této stránce

Detail produktu

AKCE - tupé ofina - pro řídké vlasy a lysiny - mnoho barev a melírůAKCE - tupé ofina - pro řídké vlasy a lysiny - mnoho barev a melírůod 249 Kč!!! Výprodej posledních kusů !!!

Tento příčesek tupé ofinka je ideální pro naprosto všechny ženy a dokonce i pro ty, které trápí řídké vlasy či potřebují zakrýt lysiny či kouty. Tupé pokryje kompletně celý vršek hlavy a krásně zakryje všechny prosvítající části kůže či lysinky. Ideální pro i velmi řídké vlasy! Pokud zvolíte správnou barvu, pak je příčesek na hlavě zcela neviditelný a nerozpoznatelný ani hmatem. Nikdo nepozná, že to nejsou Vaše vlasy!

Barva: Na výběr z mnoha barev a melírů viz vzorník dole na této stránce

Detail produktu

Tupé pro delší vlasy - syntetické - příčesekTupé pro delší vlasy - syntetické - příčesekod 999 Kč

Příčesek tupé pro ženy, které mají mikáda či delší vlasy. Tupé má rozšířenou základnu, takže je vhodné i pro zakrytí větších problematických oblastí a velmi dobře sedí. Tupé pokryje kompletně celý vršek hlavy a krásně zakryje všechny prosvítající části kůže či lysinky. Ideální pro i velmi řídké vlasy! Pokud zvolíte správnou barvu, pak je příčesek na hlavě zcela neviditelný a nerozpoznatelný ani hmatem. Nikdo nepozná, že to nejsou Vaše vlasy!

Detail produktu